Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

 • Матеріально-технічна база
 • Мережа класів
 • Звіт директора школи 2020
 • Наказ Президента від 25.05.2020 №195 " Про Національну стратегію розбудови безпечного і здорового освітнього середовища у новій українській школі"
 • Кадровий склад
 • Освітня програма
 •                                                                  

  В 2017 році для харчування учнів 1-4 класів Городоцької ЗОШ І-ІІІ ступенів використано 71 тис. 700 грн. з бюджету Городоцької сільської ради.

   

  Місцеві підприємства допомогли придбати новий котел для котельні школи. На його придбання з місцевого бюджету сільської ради було виділено 20тис.грн., СТОВ "Авангард" - 18 тис.грн., ФГ "Гарант-Пан" - 10 тис.грн., СТОВ "Дашіврибгосп" - 10 тис.грн.

   

   

  Тільки разом долаєм перешкоди

   

      У час істотних змін у житті України, модернізації освіти ,підвищення вимог до її якості, суттєво змінюються підходи педагогічного колективу Городоцької ЗОШ І-ІІІ ступенів до організації освітнього процесу.

     Визначальними при цьому стали освітні потреби батьків і учнів ,які школа повинна задовольнити  під час навчання дитини в школі. Шляхи подальшого розвитку школи визначені ,виходячи із замовлення учнів та їх батьків.

   Але актуальною проблемою сьогодення є збереження та зміцнення здоров’я школярів. І саме школа забезпечує позитивну мотивацію учнів  щодо здорового способу життя. Школа повинна стати осередком, в якому тепло,затишно і ситно.

   Сталося так, що котел ,який забезпечував теплом учнів Городоцької школи вичерпав свій ресурс ,вийшов з ладу і ремонту не підлягав. Постало питання покупки та встановлення нового котла.

    Сприяв   вирішенню даного питання  голова Іллінецької РДА Лисак А.Р.

  Створив ініціативну групу ,координатором призначив заступника

   Любаревича В.В. До складу ініціативної групи ввійшли небайдужі люди,які переймаються долею сільської школи і за власний кошт придбали нового котла.

  Це депутат районної ради,керівникФГ «Гарант-Пан» Салій В.М.,сільський голова Ткачук В.М.,керівники СТОВ «Авангард» Баландюк І.В.,Драч Н.П.та СТОВ «Дашіврибгосп». І як результат-:вчасно розпочався опалювальний сезон у школі,новий котел «НІІСТУ-5» виявився надійним,енергоефективним  та ще  й неперебірливим.   128 учнів школи мають можливість здобувати знання ,а педагогічні працівники –надавати освітні послуги у теплих класних кімнатах.

  І  якщо продовжити  тему доброчинності ,то наближаються новорічні свята,діти чекають подарунків.

  Учні 1-4 класів завдячують за солодощі директору СТОВ «НАДІЯ»с.Чортория Гелеті В.І.  та випускнику школи минулих років Білозору І.М.

  Серед Меценатів села є й такі ,хто вважає, що в науку потрібно вкладати

  кошти . Це сільський голова Ткачук В.М.,та ПП Щербань В.В.,які виділили кошти для вручення грошової винагороди учням ,призерам ІІ туру Всеукраїнських  предметних олімпіад,та конкурсу ім..П.Яцика:

  Драчу М.-11 кл. Бондаренко Н.,Цвіркун О.-8 кл.,Галбен Є-6кл.

         Вчителі, батьки ,учні школи щиро вдячні всім хто вважає,що школа нового покоління-це дитиноцентристська установа,теплий дім для дітей, у якому кожен без винятку почувається потрібним,прийнятим,упевненим,успішним і піклується про неї.

   

                       Директор школи Катерина Драч