Новини

Виховний захід  «День Європи»

18.05. 2018 р.

 

               18 травня 2018 р. у школі проведено літературно-музичну композицію «Літературний парад  країн Європи», приурочену Дню Європи, де поглибили знання учнів про країни Європи, підкреслили приналежність нашої держави до європейської сім'ї народів; вихову­вали повагу до національних, духовних, куль­турних  надбань європейських народів.

                 Під час заходу учнів ознайомлено з п’ятьма державами Європи, творчість письменників  яких  вивчається на уроках зарубіжної літератури. Зокрема, Данія, Франція, Великобританія, Греція та Німеччина. Учні мали змогу прослухати національну музику цих країн. Учасники заходу ознайомили присутніх із географічною довідкою, визначними місцями та культурою країн Європи.

Цікаво була проведена вікторина за віковими категоріями за творами письменників, що вивчалися на уроках зарубіжної літератури.

 

Семінар директорів 12.04.2018

«Навчайтесь так, наче ви постійно відчуваєте нестачу своїх знань,

і так, наче ви постійно боїтеся загубити свої знання».

      Ці слова Конфуція стали епіграфом при проведенні семінару директорів відділу освіти, молоді та спорту Іллінецької РДА, що пройшов  на базі Городоцької ЗОШ  I III ступенів.

     Актуальною на сьогоднішній день була і тема семінару:  «Управлінський потенціал керівника та його складові». Директори вивчали навички та здібності керівників з формування, організації, створення належних умов для функціонування та розвитку шкільної установи.

     Визначали якості які повинен мати сучасний керівник. Були в ролі менеджерів і обговорювали в процесі гри 9 найважливіших якостей управлінця  на основі яких робили остаточний висновок про перспективність співробітника на предмет використання його на керівній посаді.

     У групах обговорювали питання «Основні складові успішної управлінської діяльності керівника».

     Для самоперевірки наявності у себе управлінського потенціалу директори заповнювали анкету. Яка дала можливість визначити рівні потенціалу. Також  зупинилися на факторах, що обмежують управлінський потенціал.

     Для правильного орієнтування, чіткішого визначення цілей, підвищення своєї управлінської кваліфікації кожен директор визначав свою «Решітку менеджменту».

     В процесі роботи семінару було обговорено відкриті уроки проведені вчителями: Л.С. Четвертуха 2 кл, А.М. Маруненко 4 кл, В.М.Свинар 5 кл, А.М. Назарик 7 кл, І.А.Чайка 8 кл, Н.І.Ковальчук 9 кл. Учителі школи показали високий професіоналізм та методику викладання предметів. Консультації, щодо проведення уроків надавала заступник директора з НВ В.М.Рипунь.

      Також на високому рівні пройшов і виховний захід «Мій рідний край, моя земля, моя родина, нас всіх єднає пісня українська солов’їна» організований заступником  директора з ВР С.Є.Ковальською. Під час заходу звучали патріотичні пісні у виконанні учнів школи. Зачарувала учасників семінару бібліотекар школи Л.О.Юрченко виконуючи колискову пісню. А під звуки баяну по особливому звучала пісня «Рідна мати моя» у  виконанні учні 11 класу Володимира Торопенка та вчителя музичного мистецтва С.В.Лівінського. Під чарівний звук бандури артистично декламувала вірш про Україну учениця 8 класу Ольга  Цвіркун. У фіналі виховного заходу  не аби який талант до пісні продемонстрували наймолодші учасники.

 

         Директор                                                                                 Катерина Драч 

 

 

 


Положення про внутрішню систему забезпечення якості освіти в Городоцькому ЗЗСО І-ІІІ ст. ,Дашівської селищної ради


 

24.06.2021 | Aдмін | Читати далі

Положення про внутрішню систему забезпечення якості освіти в Городоцькому ЗЗСО І-ІІІ ст. ,Дашівської селищної ради


 

24.06.2021 | Aдмін | Читати далі

Відзначення 76-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

 

22.06.2021 | Aдмін | Читати далі

І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура")"

Рій "Нащадки козаків" Городоцького ЗЗСО І-ІІІступенів взяв участь у І етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл"  ("Джура") для середньої вікової групи. У загальному заліку рій посів ІІІ місце.

 

 

22.06.2021 | Aдмін | Читати далі

День вишиванки

 

22.06.2021 | Aдмін | Читати далі

День пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу

День пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу — день пам'яті в Україні, що відзначається щорічно 18 травня, у річницю депортації кримськотатарського народу 1944 року. Започаткований 12 листопада 2015 року постановою Верховної Ради Україні. 

 

12.05.2020 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: «1» 2 3 4 5 6
Всього новин: 36